Ankara'da 5 Nisan Salı günü elektrik kesintisi var!

Ankara'da 5 Nisan Salı günü elektrik kesintisi var!

Ankara'da elektrik kesintisi var. Başkent Elektrik Dağıtım AŞ yaptığı yazılı bir açıklama ile Ankara'da elektrik kesintisi yapılacak ilçeleri ve kesinti saatlerini duyurdu. İşte Ankara'da 5 Nisan 2016 tarihinde elektrik kesintisi yapılacak ilçeler ve kesi

A+A-

 

Ankara'da 5 Nisan Salı günü elektrik kesintisi var!  Başkent Elektrik Dağıtım AŞ yaptığı yazılı bir açıklama ile Ankara'da elektrik kesintisi yapılacak ilçeleri ve kesinti saatlerini duyurdu. İşte Ankara'da 5 Nisan 2016 tarihinde elektrik kesintisi yapılacak ilçeler ve kesinti saatleri. Ankara'da, 5 Nisan 2016 Salı günü 10 ilçede bazı bölgelere, belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
 
 Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 5 Nisan 2016 Salı günü Ankara'nın Çankaya, Çubuk, Kalecik, Kazan, Keçiören, Nallıhan, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinde bazı mahallelerde çeşitli saatlerde elektrik kesintisi uygulanacak.
 
 Ankara'da elektrik kesintisi var. Başkent Elektrik Dağıtım AŞ yaptığı yazılı bir açıklama ile Ankara'da elektrik kesintisi yapılacak ilçeleri ve kesinti saatlerini duyurdu. İşte Ankara'da 5 Nisan 2016 tarihinde elektrik kesintisi yapılacak ilçeler ve kesinti saatleri.
 

 Belirtilen saatler dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabileceği kaydedildi.
 
İşte detaylarıyla elektrik verilmeyecek olan bölgeler:
 
Ankara İli Çankaya İlçesine 03:30 - 08:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Bardacık ve Tunalı Hilmi bölgelerine enerji Verilemeyecektir. Ankara İli Çankaya İlçesine 00:30 - 04:30 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Arjantin Caddesi bölgesine enerji Verilemeyecektir.
 
Ankara İli Çubuk İlçesine 09:00 - 14:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Fatih - Akben bölgesine enerji Verilemeyecektir.
 
Ankara İli Kalecik İlçesine 09:00 - 12:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Demirtaş, Hançılı, Karatepe, Yüzbey, Beykavağı, Eşmedere, Koyunbaba ve Şemsettin bölgelerine enerji Verilemeyecektir.
 
Ankara İli Kazan İlçesine 09:00 - 17:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Fatih, Örencik ve Sarıayak bölgelerine enerji Verilemeyecektir.
 
Ankara İli Keçiören İlçesine 10:00 - 18:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Kafkas - Balcılar bölgesine enerji Verilemeyecektir.
 
 
Ankara İli Nallıhan İlçesine 09:00 - 17:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Dereköy ve Emremsultan bölgelerine enerji Verilemeyecektir.
 
Ankara İli Pursaklar İlçesine 09:00 - 12:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Fatih, Saray Fatih, Saray Gümüşoluk, Saray Osmangazi, Sirkeli Yeilova, Kösrelikkızığı bölgelerine enerji Verilemeyecektir.
 
 Ankara İli Şereflikoçhisar İlçesine 08:00 - 13:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Mehmet Akif Ersoy / Kazım Karabekir, Vali Selim Cebiroğlu, Vali Hüseyin Atak, Osman Gazi, Vali isa Parlak, Asmalı bölgelerine enerji Verilemeyecektir.
 
 Ankara İli Sincan İlçesine 09:00 - 14:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Gökçek/ Sanat, Toprak, Türkeli, Yağmur, Döşemeci bölgelerine enerji Verilemeyecektir.
 

 Ankara İli Yenimahalle İlçesine 09:00 - 17:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Karşıyaka - 508, Yeşilevler - 911, 912, 506 bölgelerine enerji Verilemeyecekti
 
 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.