Bugün

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye Gönüllüleri'ne Katılım Çağrısı

CHP lideri ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla seçmene seslenerek, Türkiye Gönüllüleri'ne katılım çağrısı yaptı.

15 Nisan 2023 - 12:02
Güncelleme: 15 Nisan 2023 - 12:07

14 Mayıs Seçimleri İçin Kılıçdaroğlu'ndan Çağrı: Güvenli ve Şeffaf Sandık İçin Türkiye Gönüllüleri'ne Katılın!

CHP lideri ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla seçmene seslenerek, Türkiye Gönüllüleri'ne katılım çağrısı yaptı. 14 Mayıs'ta gerçekleşecek seçimlerin önemine değinen Kılıçdaroğlu, güvenli ve şeffaf bir seçim süreci için herkesin desteğini istedi.

Kılıçdaroğlu'nun çağrısıyla Türkiye Gönüllüleri'ne katılanların sayısının artması bekleniyor. Bu girişim, halkın iradesinin sandığa güvenli ve şeffaf bir biçimde yansıması adına büyük önem taşıyor. CHP lideri ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçmene olan inancını ve güvenini yineleyerek, her bir oyun değerli olduğunu belirtti.

Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

14 Mayıs'ta gerçekleşecek seçimlerde her bir oy çok değerli. Halkın iradesinin sandığa güvenli ve şeffaf bir biçimde yansıması için herkesi Türkiye Gönüllüleri'ne katılmaya davet ediyorum.

Bu video 359 defa izlenmiştir..